Parodia My Słowianie czyli Denatan Kabaretu Skeczów Męczących!

02.06.2014 20:23
Parodia My Słowianie czyli Denatan Kabaretu Skeczów Męczących!
Przebój "My Słowianie" to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich utworów. Gdyby nie Conchita Wurst Donatan byłby... 13-sty na Eurowizji! Teraz Donatan doczekał się godnej parodii. Kto mógł nakręcić parodię muzyczną? Oczywiście Kabaret Skeczów Męczących. Po takich przebojach jak Świętokrzyskie Style czy Piosenka Turystyczna (& Enej) przyszedł czas na kolejny hit!

My Grabarze zaczyna podbijać serca fanów! I choć temat parodii mocno cmentarny, a Słowianki nieco czas "posunął" to sukces wydaje się być murowany.Kabaret Skeczów Męczących - Denatan (My Grabarze) {parodia}

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio