KONKURS: Recital Adama Wacławiaka (Kraków)!

19.06.2014 15:09
KONKURS: Recital Adama Wacławiaka (Kraków)!
Adam Wacławiak zaprasza na wieczór ze swoim repertuarem muzycznym, a w nim piosenki autorskie oraz covery m.in. Jacka Kaczmarskiego. Na co dzień aktor kabaretu 7 minut Po, po godzinach zmienia się w barda z prawdziwego zdarzenia, by gitarą (i piórem) opowiadać historie nie z tej ziemi. Warto posłuchać, co ma nam do wyśpiewania. Więcej informacji o występie znajdziecie tutaj.

Zobaczcie też najnowszy utwór Siódemek, gdzie śpiewa Adam:
Kabaret 7 minut Po - La Kawe

Mamy dla Was konkurs, nagrodą są dwa podwójne zaproszenia na ten występ. Aby wygrać zaproszenie, należy wysłać hasło Lubię kawę oraz Wasze imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Na zgłoszenia czekamy do soboty, 21 czerwca do godziny 18:00. Zwycięzców wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Uwaga! Skontaktujemy się wyłącznie ze zwycięzcą tuż po zakończeniu konkursu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 692 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio