Popularne:

Smile od piosenek nie stroni

Smile od piosenek nie stroni
24.07.2014 22:01
Muzyka z filmu "Król Lew" stała się inspiracją do kolejnego utworu Kabaretu Smile. Oczywiście Smile + piosenka = Michał "Kinio" Kincel. Tym razem w stylu reggae porwał mrągowską publiczność.
Nie każdy lubi kabaretowe piosenki, zdecydowanie nie każdy lubi muzykę reggae, ale tak pozytywny utwór o Polakach po prostu wpada w ucho. Jest o wypoczynku, grillowaniu i przygodach na wakacjach. Znalazło się także miejsce na słynny już cytat z podsłuchu, tu w łagodniejszej wersji: "To co z przodu, to co z tyłu i kamieni kupa". :)
Zobacz więcej skeczów: Mazurska Noc Kabaretowa 2014

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 752 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio