Jutro Koszalin. Zaglądamy do historii.

Jutro Koszalin. Zaglądamy do historii.
25.07.2014 14:04
Już jutro kolejny festiwal. Tym razem kabareciarzy ugości Koszalin na XX Festiwalu Kabaretu. Wystąpią m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Marcin Daniec, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Ciach, Kabaret Rak, Kabaret Inaczej i oczywiście Koń Polski jako gospodarz.
Czego możemy się spodziewać? Sprawdziliśmy co działo się w poprzednich latach. Okazuję się, że Koszalin zaprezentował mnóstwo znakomitych skeczów! Nie zawsze są to premiery, ale ze świecą tu szukać starych, odgrzewanych skeczów, które wszystkim się przejadły. Wiele występów do dziś pozostało w naszej pamięci. Nie sposób wymienić wszystkie, ale przy kilku trzeba się zatrzymać.
Zacznijmy od Kabaretu Moralnego Niepokoju. To dość częsty gość koszalińskiego festiwalu. Tutaj naszym zdaniem mamy 2 absolutne perełki, które chyba każdy zna na pamięć:
Fenomenalnie zaprezentowali się też Ani Mru Mru w skeczu o smoku (pamiętacie to?)! Ten skecz przez wiele miesięcy, a nawet lat uznawany był za kultowy. Podobnie było z Mariolką Paranienormalnych, która w Koszalinie wybrała się do SPA. Wyróżnić trzeba też kabaret Smile, ze skeczem o studniówce, który przepełniony jest znakomitymi hasłami.
Na koniec PEREŁKA. Skecz ostatnio nieco zapomniany, a o takich skeczach zapominać nie wolno! :) Kabaret Jurki w doskonałym stylu.
Zobacz więcej skeczów z Koszalina: KOSZALIN (SKECZE)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio