Lista NOS: W TOP10 tylko 5 kabaretów!

Lista NOS: W TOP10 tylko 5 kabaretów!
29.08.2014 20:28
Ostatni tydzień zdominowały dwa kabarety - Kabaret OT.TO i Kabaret Skeczów Męczących. W pierwszej 10-tce najczęściej oglądanych skeczów te dwie grupy mają aż 7 swoich skeczów! Czy to przypadek czy "wojna" fanów?
Kabaret OT.TO obronił pozycję lidera skeczem "Gender", na miejsce 5-te awansowała piosenka "Gdy już będę milionerem", a TOP10 zamyka piosenka "Baśka, nie śmiej się".
Kabaret Skeczów Męczących zaliczył spadek skeczu "Fałszywa katechetka czyli nauki przedmałżeńskie" z miejsca 2-go na miejsce 3-cie. Ale w TOP10 mają jeszcze... 3 inne skecze! W tym nowość na wysokim - czwartym miejscu.
Natomiast drugi oddech złapał skecz kabaretu Nowaki, który awansował na drugą pozycję!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 691 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio