Pakosa i MoCarci oblani! Kolej na Moralnych!

Pakosa i MoCarci oblani! Kolej na Moralnych!
02.09.2014 17:11
Akcja Ice Bucket Challange rozwija się także wśród kabareciarzy. Tym razem wyzwaniu poddała się Katarzyna Pakosińska i Grupa MoCarta. Wcześniej do akcji - w dość niestandardowy sposób - dołączył Mariusz Kałamaga (Łowcy.B) i Jarek Sadza (KSM). Pisaliśmy o tym tutaj: "SPLASH? Mariusz Kałamaga ma tę zabawę w..."
Pakosa wykorzystała występ na Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej i została oblana pod koniec swojego występu. Niestety, nie transmitowała tego telewizja. Ale Pakosa opublikowała filmik z tego wydarzenia na swoim profilu facebookowym (zobacz tutaj). Oczywiście osoba, która bierze udział w zabawie ma prawo nominować kolejną osobę. Pakosa nominowała więc... Kabaret Moralnego Niepokoju! :) Czekamy na odpowiedź.
Nomiację otrzymała także Grupa MoCarta. Panowie najprawdopodobniej doszli do wniosku, że organizacja 4 wiader z zimną wodą jest zbędną trudnością i znaleźli lepsze rozwiązanie. Jakie? Zobaczcie sami film opublikowany na profilu facebookowym Filipa Jaślara (zobacz tutaj).

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 654 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2019 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio