Lista NOS: Wszystko się zmieniło!

Lista NOS: Wszystko się zmieniło!
09.10.2014 17:39
Najnowsze notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów przyniosło wiele zaskakujących zmian! W zasadzie zmieniło się wszystko. No prawie - tak jak przed tygodniem tak i tym razem Kabaret Nowaki zajął drugie miejsce skeczem z Panią Krystyną. Wyprzedził ich mocno skrytykowany przez nas skecz "Chiński zawrót głowy" (przeczytaj o tym skeczu). Najwyraźniej wzbudziliśmy nim Waszą ciekawość. Czy się myliliśmy w kwestii jego oceny pokażą kolejne notowania.
Najwyraźniej przypomnieli o sobie także fani Kabaretu Neo-Nówka. Skecz "Telefony widzów" zajął w tym tygodniu wysokie, 4-te miejsce. Wynik znakomity, lecz nie wystarczył by wskoczyć na podium. Trzeciego miejsca twardo bronili Panowie z Kabaretu OT.TO!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 696 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio