Skecz familijny, czyli co?

Skecz familijny, czyli co?
10.11.2014 21:21
Chyba każdy z nas zna teleturniej "Familiada" z Karolem Strasburgerem i jego legendarnym żartem. Co prawda sam w sobie stanowi on pewną dozę śmiechu, żartu, zabawy i rozrywki. Mimo to nadal stanowi on temat skeczów kabaretowych. Nurt ten zapoczątkował Kabaret Moralnego Niepokoju, który raz po raz w swoich programach przypominał o teleturnieju. Niedawno swoją wersję - dla dorosłych - przedstawili: Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Chatelet oraz Kabaret Nowaki...
Wczoraj - śląską wersję - w telewizyjnej Dwójce zaprezentował Kabaret Młodych Panów. Nie sam, z publicznością. Skecz trwający ponad 30 minut. Obejrzeliśmy, dlatego dzisiaj naszą propozycją na wieczór jest ten właśnie skecz. Mamy nadzieję, że obejrzycie go w całości, a śmiać będzie się do końca skeczu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio