Zgłoszenia na 31. PAKĘ

Zgłoszenia na 31. PAKĘ
08.12.2014 18:36
Już nie jubileuszowy, ale jak zwykle dopieszczony no i do tego wyjątkowy, bo trzydziesty pierwszy, Przegląd Kabaretów PAKA oficjalnie wyskoczył z bramek startowych!
Pierwsza poprzeczka już za progiem - 20-go stycznia. Data ważna do zapamiętania, bo to właśnie wtedy zakończy się możliwość zgłaszania kandydatur. Brzmi profesjonalnie. Bo tak właśnie ma być! Kabaret amatorski niekoniecznie jest tym profesjonalnym, ale podczas eliminacji do 31. Przeglądu Kabaretów PAKA, specjaliści wyszukają w nich nutki profesjonalizmu, a w dalszych etapach spróbują z nimi wykrzesać prawdziwą sonatę z wysokiej półki!
Zatem głośno nawołujemy kabarety amatorskie, studenckie, półprofesjonane, profesjonalne, zakręcone, uśmiechnięte i gotowe na wyzwanie do pakowskich eliminacji!

Konkrety:

Jak?
Wchodzimy na www.paka.pl, stamtąd wypełniamy pobraną kartę zgłoszeniową (regulamin mamy już w małym palcu), spisujemy ramówkę występu i nagrywamy CD.

Gdzie?
Wysyłamy tradycyjnie na adres:
Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA
Ul. Oleandry 1, 30-060 Kraków z dopiskiem „Konkurs 31. PAKI”
lub nowocześnie na: izabela.leonarczyk@paka.pl

Kiedy?
Do 20-go stycznia 2015 roku (liczy się data stempla pocztowego)
Od tej daty już tylko wyczekiwać należy na ogłoszenie wyników i zakwalifikowanie (bądź nie) do Eliminacji. Szczęśliwców poznamy 27.01.2015. Zacni Szczęśliwcy zostaną zaproszeni na ELIMINACJE w dniach 6-14 lutego do: Warszawy, Kielc bądź Tarnowa.

A jak wiadomo, wtedy rozpoczyna się niepowtarzalna okazja do kabaretowej sławy, wielkich oklasków, wysłuchiwania rad najlepszych profesjonalistów z grona najlepszych profesjonalistów i dumy goszczenia w zacnym gronie Laureatów PAKI.

Niech słowa Michała Tarkowskiego będą tutaj pointą i polem do rozmyślań wszelakich: W moim odczuciu nie ma innych kabaretów jak te pakowskie kabarety.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio