Lista NOS: Nowości na szczycie!

Lista NOS: Nowości na szczycie!
10.01.2015 13:19
Takiej sytuacji dawno nie było. W TOP10 listy aż cztery nowości - w tym dwie na podium! Paciaciaki nie nacieszyli się liderowaniem. Po tygodniu musieli uznać wyższość debiutującej na liście kontrowersyjnej piosence Kabaretu Skeczów Męczących (pisaliśmy o tym tutaj).
Kolejnym skeczem ze znakomitym wynikiem okazała się druga wizyta Jacka Balcerzaka u doktora Prozaka! Paranienormalni w debiucie wskoczyli na 3. pozycję listy. Pięściarz miał do lekarza tylko wejść i wyjść. Wszedł... i wyjść nie może. :)
Dwie pozostałe nowości to film o przyczynach rozstania kabaretu Limo oraz nowy skecz Paranienormalnych: "Mariolka 30 lat wcześniej", w którym rolę Mariolki odegrała młoda dziewczynka.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 805 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio