Nie wahaj się, poliż stand-up

Nie wahaj się, poliż stand-up
12.03.2015 22:03
Na scenie kabaretowej działa mnóstwo stand-uperów. Wielu z nich łączy się w większy zespół. W sumie mają rację - w grupie siła, a i na pewno zawsze będzie śmieszniej. Wśród takich kolektywów trudno nie dostrzec tego jednego - o znaczącej nazwie "Poliż stand-up"...
Tworzą go znani kabareciarze - Mariusz Kałamaga (ex Łowcy.B), Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów) i Marcin Wojciech (44-200). Ciekawą cechą tejże grupki jest to, że wszyscy pochodzą ze Śląska. Nie ujmując nic pozostałym grupom stand-uperowym - czekamy na to, kiedy w końcu pojawi się stand-up tylko i wyłącznie po śląsku. A co!
Nie wahaj się i poznaj na żywo smak Poliż Stand-Upu. Np. w Krakowie, 23 marca. Więcej informacji o występie znajdziecie tutaj.
Dla osób spoza Krakowa mamy opcję: usiądź wygodnie przed komputerem i poznaj Poliż Stand-Up we własnym domu. Specjalnie dla Was - Mariusz, Robert i Wojciech.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 697 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio