Młode kabarety zdobywają telewizję!

Młode kabarety zdobywają telewizję!
17.03.2015 21:02
Narzekanie jest co prawda wpisane w naszą polską naturę. A wizerunek rodzimej sceny kabaretowej od lat budzi już nie tylko śmiech, ale też głosy sprzeciwu i iskierki niekończących się dyskusji. Dlatego też młodzi, zdolni adepci sztuki kabaretowej postanowili przerwać "stagnację" sceny humoru i przedstawić szerszemu gronu swoją twórczość. Nie czekają, aż telewizja ich zaprosi. Sami podjęli krok w stronę małego ekranu i...
...już jutro, czyli 18 marca o 18:00 w krakowskim Klubie Gwarek odbędzie się realizacja pierwszych czterech odcinków nowego programu kabaretowego Młodzi Śmieszni. Wśród występujących zobaczycie: Sekcję Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą, Comedy Menshow, Trzecią Stronę Medalu i Kabaret Niepoprawnych Optymistów.
Nie bądź obojętny/-na, pojaw się w Klubie Gwarek i poprzyj nową inicjatywę kabaretową. Kto wie, może wielkie zmiany w kabaretowej telewizji zaczną się od "małego gwarku"... :-)
Uwaga, wejście na realizację telewizyjną jest całkowicie bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 691 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio