Lista NOS: Tęsknicie za Pakosą?

Lista NOS: Tęsknicie za Pakosą?
12.04.2015 13:11
Na liście najczęściej oglądanych skeczów nieprzerwanie rządzą i dzielą Paranienormalni. A zwłaszcza ich nowy program - Paranienormalni Tonight. I choć odcinków było już kilka - na szczycie kolejny raz mamy odcinek z Katarzyną Pakosińską (dawniej Kabaret Moralnego Niepokoju).
Drugie miejsce obronił Jacek Balcerzak z doktorem Prozakiem. Ten znakomity skecz jest już 14-ty tydzień na liście.
Duży awans zaliczyli także Młodzi Panowie, którzy swoim skeczem wracają na 7. pozycję listy. Najwyraźniej świąteczny czas sprawił, że opowieści biblijne stały się chętniej oglądane.
O dobry wynik cały czas walczy również Pani Krystyna (Kabaret Nowaki). Obecnie na miejscu 11-tym (awans). To zdecydowanie mało, zważywszy, że przez dłużysz czas skecz ten okupował pierwszą trójkę. Zobaczymy jak będzie za tydzień.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 654 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2019 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio