31. PAKA wystartowała!

31. PAKA wystartowała!
24.04.2015 00:03
Za nami pierwszy dzień finałowy 31. przeglądu kabaretowego PAKA w Krakowie! W czwartkowy wieczór widownia klimatyzowanej sali Rotunda miała okazję obejrzeć premierowe programy kabaretów Czesuaf i Łowcy.B, a także wspólny program połączonych sił kabaretów: Hrabi i Jurki!
Jednak najważniejszym z punktu widzenia całego przeglądu był "Wieczór Ostatniej Szansy", w którym trójka występujących kabareciarzy walczyła o ostatnie miejsce w finale tegorocznej PAKI (finał konkursowy -> piątek i sobota). Decydujący głos miała publiczność. O głosy walczyli: Rafał Pacześ, Antoni Gorgoń-Grucha i Ścibor Szpak. Do finału przeszedł Rafał Pacześ, który ujął publiczność występem stand-upowym i zdobył miażdzącą przewagę głosów publiczności.Tak prezentowała się kolejność w głosowaniu publiczności:
- Rafał Pacześ -> 216 głosów
- Ścibor Szpak -> 40 głosów
- Antoni Gorgoń-Grucha -> 24 głosy
Wkrótce kolejne relacje z 31. finału PAKI!.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio