Odcinek z Gruszką! Gościnnie Hajzer.

Odcinek z Gruszką! Gościnnie Hajzer.
10.05.2015 00:40
Mamy dla Was kolejny odcinek programu Paranienormalni Tonight, którego gościem był siatkarz i były reprezentant Polski - Piotr Gruszka. Dodatkowo gościnnie na scenie pojawił się także Zygmunt Hajzer!
Oczywiście stałym punktem programu był wywiad z gościem przeprowadzany przez Mariolkę. A ponieważ to "dziennikarstwo na wysokim poziomie" to tematami rozmów były m.in. siatkówka, rogówka i żużel. Natomiast kabaret Nowaki przygotował dla Piotra Gruszki skecz o kibicach. Gościnnie podczas tego skeczu pojawił się Zygmunt Hajzer, który pokazał, że ma spory dystans do reklam w których występuje! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 730 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio