Lista NOS: Duda na czele!

Lista NOS: Duda na czele!
11.07.2015 11:41
Za nami 436-te notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów! I mamy nowego lidera. Został nim prezydent Duda. A dokładniej Marcin Wójcik odgrywający rolę prezydenta elekta! W skeczu nie zabrakło też Antoniego Macierewicza (znakomita rola Michała Wójcika).
Jeśli uważaliście, że dwa skecze Ani Mru-Mru w TOP5 to dużo... to teraz jest ich tam aż 4! Jedynie Asia Kołaczkowska była w stanie "wbić" się między Mrumsów, którzy ewidentnie zdominowali czołówkę listy. Znakomicie zadebiutował skecz "Autograf", który uplasował się na miejscu 3. Oto miejsca od 2 do 5:
W TOP10 mamy jeszcze dwie inne nowości z Latającego Klubu 2 na wakacjach w Lubelskiem, a są to na miejscach 8. i 9. skecze kabaretów K2 i Czesuaf:
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 820 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio