NOS: Na ciemną moc nie ma mocnych!

NOS: Na ciemną moc nie ma mocnych!
16.01.2016 14:48
Kolejne notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów przyniosło sporo zmian w czołówce, lecz lider pozostał ten sam. Skecz "Gwiezdne Wojny wg PiS" kolejny tydzień z rzędu nie ma sobie równych. Na powyższym zdjęciu Leja czyli niezwykła kreacja pani premier Beaty oraz minister Gowin. A kto tak naprawdę wcielił się w postać lidera PiS? Zobaczcie sami!
Pięć kolejnych pozycji to skecze Kabaretu Skeczów Męczących, które, choć zamieniły się lekko miejscami, wciąż mocno trząsą pierwszą dziesiątką listy NOS. Tym razem na pozycję drugą awansował skecz "Kolędnicy" utrzymany w klimacie "Gwiezdnych Wojen". Na trzecie miejsce spadł tym samym Adaś z "Chrzcin"!
Do pierwszej dziesiątki awansował skecz kabaretu RAK - "Leśne dziewczyny". Skecz z Latającego Klubu Dwójki ostatecznie uplasował się na 9. pozycji!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio