UWAGA! Zmiany na stronie! Przeczytaj...

27.08.2008 11:13
UWAGA! Zmiany na stronie! Przeczytaj...
Od kilku dni serwis Kabarety.TworzymyHistorie.pl jest w trakcie totalnej przebudowy! Przebudowy, która umożliwi Wam większy udział w współtworzeniu kabaretowej historii!

Jak zapewne zauważylicie - już pojawiły się dwie nowe opcje: "Zaproponuj do wpadek" oraz "Zgło niedziałajcy link"! Pierwsza ułatwia Wam zgłaszanie wpadek, a druga umożliwi nam bieżce kontrolowanie niedziałajcych skeczy.

Zapewniamy, że to nie koniec - wkrótce kolejne udogodnienia
i niespodzianki! Prosimy jedynie o odrobinę cierpliwoci! :) Niestety, z powodu trwajcych prac nie jestemy w stanie dodać na stronę nowych skeczy, ale obiecujemy, że tuż po zakończeniu prac nadrobimy zaległoci! :)

Pozdrawiamy!
Redakcja Kabarety.TworzymyHistorie.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 731 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

X MAZURSKA NOC KABARETOWA !">

TASIEMIEC: X MAZURSKA NOC...

TASIEMIEC: <a href=X MAZURSKA NOC KABARETOWA !" class="width100proc">

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio