Ryjek: Na półmetku Zachodni liderem!

Ryjek: Na półmetku Zachodni liderem!
28.10.2016 02:18
Po pierwszym dniu Konkursu Głównego 21. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej liderem został Kabaret Zachodni, który o 13 punktów wyprzedza Łowców.B! Rywalizacja jest niezwykle zacięta i choć nie padła jeszcze żadna "10" w punktacji, którą kabarety przyznają oceniając skecze innych, to kilka skeczów było na naprawdę znakomitym poziomie!
Kabaret Zachodni wygrał dotychczas aż 3 z 4 kategorii! Najwięcej punktów zdobyli za skecze w kategoriach: "Spróbuję jeszcze raz", "Fit, Eko, Bio" oraz w kategorii "Walka o Ogień".
Do najciekawszych starć doszło w dwóch kategoriach - "Bit Kiler" i "Walka o Ogień".
"Bit Kiler" to kateogria, którą zaproponowała ekipa Fair Play Crew. I wciągając publiczność w zabawę muzyczną zdobyli 35 punktów (po 5 od każdego kabaretu), które dały im wygraną w tej kategorii.
O zwycięstwo powalczyli głównie z Kabaretem Zachodnim, który był dziś w rewelacyjnej formie. Ich skecz o robotnikach wykonujących remont w szkole przegrał z występem Fair Play Crew zaledwie o 1 punkt!
Ostatnia kategoria dzisiejszego wieczoru to "Walka o Ogień". Tym razem to Kabaret Zachodni wygrał ją jednym punktem. A goniącym byli Łowcy.B. Skecz o próbie pożyczenia "ognia" od policjanta, by odpalić jointa, okazał się o jeden punkt lepszy od fantastycznej piosenki Łowców.B o plemnikach, które zmierzają do celu po "500+"!
Więcej zdjęć wkrótce!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 717 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio