PAKA Dzień 3: Improwizacje!

PAKA Dzień 3: Improwizacje!
15.04.2018 17:08
Tradycyjnie na PACE zabraknąć nie mogło improwizacji! Koncert improwizacji zaplanowany został na sobotni wieczór. Imprezę poprowadziła krakowska grupa Ad Hoc, a gościnnie udział wzięli: Ewa Błachnio, Agnieszka Marylka Litwin i Robert Górski.
Oczywiście improwizacje niezwykle ciężko opowiedzieć. To jest ten rodzaj występu, który trzeba obejrzeć na żywo. W związku z tym poniżej dwa filmiki - może choć w ten sposób poczujecie atmosferę, jaka panowała wczoraj na widowni w Nowohuckim Centrum Kultury!
początek cytatu
koniec cytatu
Co ciekawe - dokładnie wczoraj Góral świętował swoje urodziny, więc na koniec otrzymał tort i... specjalnie dla niego odegrano improwizację "Dzień z życia Górala". Czy jubilatowi improwizacja o jego dniu się spodobała? No cóż - płakał ze śmiechu oglądając swój dzień w nieco krzywym zwierciadle, więc stawiamy, że tak! :)
Więcej zdjęć tutaj: Okiem Obiektywu: PAKA 2018 - Dzień 3

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 803 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio