Igor doprowadził Rogalską do łez!

Igor doprowadził Rogalską do łez!
15.09.2018 21:55
Igor Kwiatkowski gościł w Radiu Złote Przeboje. I wraz z Marzeną Rogalską w swoim wyjątkowym stylu rozbawiał publiczność i... samą Marzenę, która ze śmiechu rozpłakała się na antenie!
Tym, co totalnie rozłożyła Marzenę Rogalską i doprowadziło ją do łez była parodia Krzysztofa Cugowskiego, w której Igor jest po prostu świetny! Z resztą - zobaczcie sami:
Parodii i śpiewu było więcej. Igor sparodiował też Mietka Szcześciania i Krzysztofa Krawczyka, a i Marzena Rogalska zdecydowała się zaśpiewać!
Oprócz śpiewania Igor pomalował sobie paznokcia i sparodiował nastolatkę. Opowiedział też o tym, co mówią mu nastolatki :)
Było też zadanie - odegranie ról. Wśród nich trenerka Zumby, coach-motywator i dentysta dziecięcy :) Z niektórymi Igor poradził sobie wyśmienicie!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 791 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio