Popularne:

Trwa RYJEK 2018! [raport]

Trwa RYJEK 2018! [raport]
17.11.2018 20:32
Trwa trzeci dzień Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Za nami już konkurs solistów One Ryj Show oraz pierwszy dzień Konkursu Głównego. Poniżej przedstawiamy krótki raport z dotychczasowych rozstrzygnięć.
ONE RYJ SHOW
Ryjek klasycznie rozpoczął się od konkursu solistów. Na scenie zaprezentowali się: Paulina Potocka, Antoni Gorgoń Grucha, Grzegorz Dolniak i Łukasz Kaczmarczyk (KMP). Walka była zacięta i niezwykle wyrównana. Po raz pierwszy zwycięzca wygrał przewagą zaledwie dwóch głosów. Lepszym o wspomniane dwa głosy od Łukasza Kaczmarczyka okazał się... GRZEGORZ DOLNIAK.
początek cytatu
koniec cytatu
KONKURS GŁÓWNY
Ale istotą Ryjka jest oczywiście Konkurs Główny, który gwarantuje same nowe, niegrane nigdziej wcześniej skecze. Skecze stworzone specjalnie pod ryjkowe kategorie. Każdy kabaret biorący udział w konkursie proponuje jedną swoją kategorię i w ten sposób każdego roku mamy zupełnie inne kategorie skeczów i zupełnie nietuzionkowe podejśce kabareciarzy do stworzenia skeczów w tematyce pasującej do każdej kategorii.
W tym roku w Konkursie Głównym udział biorą: Łowcy.B, Paranienormalni, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret FiFa-RaFa, Kabaret SMILE.
I po pierwszym dniu wydaje się, że liderujący Kabaret SMILE o zwycięstwo powalczy głównie z Kabaretem Czesuaf. Ale przed nami drugi dzień konkursu, który może wiele zmienić. Niejednokrotnie okazywało się przecież, że lider pierwszego dnia musiał drugiego dnia obejść się smakiem.
Wart odnotowania jest natomiast bardzo dobry debiut na Ryjku Kabaretu FiFa-RaFa, który w tym roku sukcesem zakończył swój występ na PACE.
początek cytatu
koniec cytatu
A tak prezentuje się dziś sala RYJKA:
początek cytatu
koniec cytatu

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio