Hit ze Świętokrzyskiej Gali już dostępny!

Hit ze Świętokrzyskiej Gali już dostępny!
20.11.2019 19:28
Długo przyszło nam czekać na ten hit. Tegoroczna Świętokrzyska Gala Kabaretowa obrodziła w absolutne perełki! Na scenie znakomicie zaprezentował się Kabaret Moralnego Niepokoju, świetnie w żartach o polityce zaprezentował się kabaret K2, jak zwykle wysoki poziom trzymały Nowaki i Młodzi Panowie...
... ale to gospodarze imprezy rozbili przysłowiowy bank. Kabaret Skeczów Męczących zaprezentował kilka znakomitych skeczów, które możecie oglądać na naszej stronie, ale dopiero teraz dołącza do nich perełka - Adaś i KOMUNIA! A jak komunia to QUAD! Ten skecz po prostu trzeba zobaczyć :)
Pozostałe skecze z tegorocznej Świętokrzyskiej Gali:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 707 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio