PAKA 2020 odwołana!

PAKA 2020 odwołana!
12.05.2020 16:05
Niestety, przedłużająca się epidemia sprawiła, że nastąpiło to, co nastąpić musiało. PAKA 2020 nie odbędzie się w wyznaczonym terminie w sposób, do jakiego przywykliśmy w "normalnych" czasach.
Oto oświadczenie Stowarzyszenia PAKA:
(...)
W związku z obecną sytuacją w Polsce jesteśmy zmuszeni zmienić formułę 36. Krakowskiego Przeglądu Kabaretów PAKA. Ze względu na panujące obostrzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19 nie jesteśmy w stanie przeprowadzić naszego Festiwalu w pierwotnie zaplanowanym kształcie. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich – musimy zawiesić zaplanowane koncerty do odwołania. Poniżej znajdziecie instrukcję zwrotu zakupionych już biletów.

Długo zwlekaliśmy z tą decyzją, mając nadzieję na bardziej optymistyczny rozwój wydarzeń. Nie oznacza to jednak , że tylko czekamy! Wręcz przeciwnie, mamy ręce pełne roboty i głowy pełne pomysłów! 😉 Zaplanowaliśmy już alternatywne rozwiązanie na ten niezaplanowany stan. Konkurs, który już na etapie eliminacji przeprowadziliśmy online, chcemy doprowadzić do końca! Szykujemy również dla Was liczne niespodzianki!
(...)
Całe oświadczenie tutaj:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 708 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio