Klinika z Andrzejem Grabowskim!

Klinika z Andrzejem Grabowskim!
21.04.2021 15:18
Za nami kolejny odcinek Kliniki Skeczów Męczących. Gościem ostatniego odcinka był sam Andrzej Grabowski - aktor, kabareciarz, Ferdek. Na cześć tak wybitnej postaci piękną laurkę odśpiewały Ada Borek i Dominika Najdek, które ponownie odnalazły się znakomicie w roli Janiny Niezaszybkiej i Baśki Polak.
Nową, odświeżoną i urozmaiconą wersję skeczu "Dziewczyna z Senegalu" zaprezentowali gospodarze - Kabaret Skeczów Męczących. Oczywiście ponownie z udziałem Oli Szwed. Polecamy! :)
Nie zabrakło też Sztabu kryzysowego, klasycznie o zaproszonym gościu skecz zaprezentował kabaret K2, a sam gość wziął udział w skeczu "Zdalniec z gwiazdami". Musicie to zobaczyć! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 803 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio