Bilety na Rybnick Jesień Kabaretow!

17.10.2009 20:20
Bilety na Rybnick Jesień Kabaretow!Chcecie na własne oczy zobaczyć premierowe skecze, o których będzie głono w kabaretowym wiecie? Chcecie poczuć niepowtarzaln atmosferę jednej z najlepszych imprez kabaretowych w Polsce? Chcecie bilety na Festiwal Ryjek?

No to proszę bardzo:) Dzi mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na pierwszy dzień XIV Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. W czwartek, 22 X, godz.17.00 rozpoczyna się Mały Ryjek, na którym zobaczycie premierowe skecze w wykonaniu wschodzcych gwiazd kabaretu. Zaraz potem wraz z owcami.B, Tomaszem Jachimkiem, Kabaretem Nowaki, DNO, Smile i N.O.C. więtować będziemy 5te urodziny Kabaretu Młodych Panów!

Bilety na tę imprezę powędruj do osoby wylosowanej sporód tych, którzy prawidłowo odpowiedz na pytanie:

Jaki kabaret, w jakiej kategorii i jakim skeczem zrobił największ furorę w zeszłym roku, na XIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej?


Na maile zawierajce prawidłowe odpowiedzi, imię nazwisko, miasto i numer telefonu czekamy pod adresem konkurs@tworzymyhistorie.pl!

Mamy dla Was jeszcze wiele niespodzianek i nagród więc odwiedzajcie nas regularnie!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio