27. PAKA - dzień drugi!

14.04.2011 23:45
27. PAKA - dzień drugi!
Dzień drugi PAKI to wielkie emocje, w końcu odbywał się WOSZ: Wieczór Ostatniej Szansy czyli ostatnia deska sceniczna. O wejście do Finału PAKI walczyli: Kabaret Chwilowo Kaloryfer, Kabaret Nic nie szkodzi, Kabaret Z Konopi oraz Paweł Reszela. A jurorem był nikt inny, jak tylko krakowska publiczność zgromadzona w Klubie Rotunda!

Występy zapoczątkował Kabaret Chwilowo Kaloryfer, który zaprezentował program "Mężczyzno, puchu marny". Tematykę damsko-męską, ale też problem współczesnej telewizji, poruszył też w swoim monologu Paweł Reszela, który wystąpił z numerem drugim. Z kolei Kabaret z Konopi pokazał mix - od armii zawodowej po świat dorosłych w podsumowaniu dzieci. Na końcu wystąpił Kabaret Nic Nie Szkodzi, pokazując kino i Hollywood.
W roli konferansjerów wystąpił Kabaret SMILE, który zaprezentował nowy program: "Pan Stanisław".

Wyniki Wieczoru Ostatniej Szansy prezentują się następująco:
1. Kabaret z Konopi - 158 głosów
2. Paweł Reszela - 44 głosy
3. Kabaret Chwilowo Kaloryfer - 25 głosów
4. Kabaret Nic Nie Szkodzi - 24 głosy

Gratulujemy zwycięzcom - Kabaretowi z Konopi, który zdeklasował rywali! Gratulujemy też pozostałym wykonawcom WOSZ wspaniałych występów.

A oto skecz w wykonaniu zwycięskiego kabaretu:Komentarze: Kabaret Z Konopi - Armia zawodowa

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio