Werdykt XIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej!

26.10.2008 13:46
Werdykt  XIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej!
Drugi i ostatni wieczór konkursowy Rybnickiej Jesieni Kabaretowej dobiegł końca. Wszystko jest już jasne. Wiemy, kto zabłysnł na ryjkowej scenie, do kogo trafi Złote Koryto, a komu przypadnie Koryto Publicznoci. Czy to Koniec? Kabareciarze zapewniaj, że to dopiero pocztek! Teraz możemy oczekiwać na moment, kiedy dopracowane premierowe skecze z Ryjka znajd się na stałe w programach występujcych tu kabaretów. Wczeniej jednak trafi one do szerszej publicznoci dzięki telewizji Polsat i programowi Piotra Bałtroczyka. Nagranie w Teatrze Ziemi Rybnickiej już dzisiaj!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 768 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio