Rusz głową w niedzielę! Improwizacyjnie kabaretowo!

19.10.2011 16:36
Rusz głową w niedzielę! Improwizacyjnie kabaretowo!
"23" to liczba pierwsza, którą miał na swojej koszulce Michael Jordan, a od niedawna ma ją w pamięci także każdy płatnik podatku VAT w Polsce. 23 dnia bieżącego miesiąca października warto zapamiętać, bowiem będzie to dzień, w którym Waszymi głowami zawładnie improwizowany szał satyrycznej mocy!

Wszystkich bez wyjątku zapraszamy na Kameralną Wielką Improwizację Kabaretową, czyli KWIK. Jest to zdecydowanie nietypowa forma kabaretowa. Wszystkie skecze powstaną na oczach widzów oraz na tematy przez nich zadane. Zwycięzcy wrocławskiego przeglądu Krasnalizacje 2011 dadzą popis w nadchodzącą niedzielę przy ul.Kazimierza Wlk. 50 (przejście podziemne na Świdnickiej, obok KFC) - w klubie Nietota. Impreza rozpocznie się o godz. 19. Bilety w cenie 12 zł do kupienia na miejscu na godzinę przed imprezą.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 828 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2023 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio