Konkurs! Podwójny bilet na poniedziałkowego RYJKA!

30.10.2011 12:57
Konkurs! Podwójny bilet na poniedziałkowego RYJKA!
Tak jak obiecaliśmy mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na poniedziałkowy Koncert Ryjkowy (zobacz program). A ponieważ zostajemy w Ryjkowym klimacie zagadka dotyczy kabaretów, które brały udział w Konkursie Głównym.

Poniżej znajdziecie dwa zdjęcia wykonane podczas wczorajszego wieczoru. Waszym zadaniem jest zidentyfikowanie osób na zdjęciach. Czekamy na imię, nazwisko lub ksywkę artysty. W przypadku zdjęcia grupowego wystarczy podać nazwę kabaretu.

bilety na ryjek

bilety na ryjek

Pierwsza osoba, która rozpozna kabareciarzy na obydwu zdjęciach i wyśle odpowiedź na konkurs@tworzymyhistorie.pl otrzyma jedno podwójne zaproszenie na jutrzejszy koncert.
Nie zapomnijcie w treści maila podać swoich i osoby towarzyszącej danych kontaktowych - imienia, nazwiska i numeru telefonu.

Wyniki opublikujemy dzisiejszego popołudnia!

Powodzenia!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio