Kabaretowy rok 2012 w Rotundzie!!!

05.12.2011 10:38
Kabaretowy rok 2012 w Rotundzie!!!
Rok 2012 w krakowskim Klubie Rotunda zacznie się naprawdę mocnymi uderzeniami kabaretowymi. W ramach Krakowskiej Sceny Kabaretowej wystąpią: kabaret Hrabi, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz The Umbilical Brothers.

Kabaret Hrabi pojawi się już 12 stycznia 2012r. o 20:00.
Zaprezentuje swój najnowszy program: Co Jest Śmieszne.
Jak sami o nim mówią: Czy śmiejąc się znajdujemy czas na przemyślenie tego, z czego się śmiejemy? Czy byliśmy kiedyś w sytuacji, w której przed nami stał osobnik opowiadający żart, a my patrzyliśmy na niego w lęku, że żart nas nie rozbawi i co w takiej sytuacji zrobić? Czy to, co śmieszy nas w życiu prywatnym, jest śmieszne również na scenie? A może śmieszne, ale zupełnie odwrotnie? Czy widząc po raz setny ten sam skecz, można się nadal bawić? Czy śmieszą nas miny, tekst czy świadome aktorstwo? Niektóre z tych pytań zadajemy sobie w naszym najnowszym programie. Zastanawiające jest bowiem co śmieszy widza i dlaczego. I czy sam śmiech wystarczy, by artystów szanować. Gdy wyjedziemy ze spektaklu ubawieni, czy jednocześnie przy tym rozsmakowani i zadowoleni? Czy uczucie to zostanie w nas na dłużej. I dlaczego?
Bilety w cenie 35/40zł do nabycia w kasie Rotundy oraz na www.paka.pl i www.biletynakabarety.pl

Miesiąc później, a dokładnie 3 lutego o 20.30 na deskach krakowskiej sceny klubu Rotunda pojawi się Kabaret Moralnego Niepokoju.
KMN to ponad 2 godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek... Przeniesiemy się m.in. do studia radiowego, gdzie słuchowisko literackie zilustruje dźwiękami nie do końca trzeźwy realizator, zrozumiemy, dlaczego Polska jest potentatem w sportach zimowych albo zobaczymy, jak nasi rodacy próbują kupić w Londynie Kebab z jagnięciny, nie mówiąc ani be ani me po angielsku. Prawie same premierowe numery, nie pokazywane dotąd w telewizji.
Bilety w cenie 45/50zł do nabycia w kasie Rotundy oraz na www.paka.pl i www.biletynakabarety.pl

A już 3 marca o 20.00 pojawią się Gwiazdy Światowego Humoru: The Umbilical Brothers w programie Heaven by Storm. Prowadzenie: Tomek Grdeń.
Dwóch Australijczyków, Shane Dundas oraz David Collins, to niewątpliwie fenomen kabaretowej sceny na skalę światową. Geniusze łączenia pantomimy, lalkarstwa, prostych, ale błyskotliwych dialogów oraz efektów wokalno-dźwiękowych. Tak w telegraficznym skrócie można scharakteryzować kabaretowy duet. "Bracia" wyróżniają się świeżością i nietuzinkowym przekazem.
"Umbilical Brothers" to innowacyjne, rozbudzające umysł przedstawienia teatralne, pełne zaraźliwej energii i humoru. Całość utrzymana jest w klimacie absurdu i radosnej nieprzewidywalności. Postaci, które przeżywają groteskowo niebezpieczne przygody, wszechobecny ruch, zaskakująca forma, elementy komedii filmowej tzw. "slapstick", tego nie znajdziemy w najlepszym, rozrywkowym programie telewizyjnym. Do listy atutów dopisać należy jeszcze zachęcanie, podczas występów, publiczności do interakcji. Wszystko to składa się na gwarancję niepowtarzalnego programu i świetnej zabawy.
Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że ten australijski produkt eksportowy, zdobył już serca internautów na całym świecie. Bracia, dzięki swojej wieloletniej pracy, zapewniają wysoką jakość, bawiących do łez, numerów. Swoim widzom, których liczba ciągle rośnie, serwują mieszankę kabaretu i pantomimy, gwarantując niezwykłe widowisko.
Bilety w cenie 90/110zł do nabycia w kasie Rotundy oraz na www.paka.pl i www.biletynakabarety.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 730 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio