PAKAdemia I Festiwal Kabaretowy w Tarnowie!!!

23.01.2012 15:35
PAKAdemia I Festiwal Kabaretowy w Tarnowie!!!
Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej Paka oraz Tarnowskie Centrum Kultury zapraszają na I Tarnowski Festiwal Kabaretowy: PAKAdemia kabaretu.

W dniach 16-18 lutego odbędzie się suta uczta dla fanów satyry. Organizatorzy zapewniają program na najwyższym poziomie: na dwóch tarnowskich scenach wystąpią muzykalni owcy.Band i Neo-Nówka ze swoim najnowszym programem The Sejm, a także krakowska grupa AD HOC w Wieczorze Komedii Improwizowanej.

Jak na prawdziwy festiwal przystało, nie zabraknie konkursu, w którym zaprezentują się kabarety: Świerszczychrząszcz, DNO, Czesuaf oraz stand-uperzy: Kacper Ruciński i Paweł Reszela, znani m.in. z programu Stand Up: Zabij mnie śmiechem!.

Oprócz scenicznych wojaży na tarnowian czekają warsztaty kabaretowe z kabaretem PUK, wystawa rzutnikowa aforyzmów Stanisława Jerzego Leca, wystawa prac Andrzeja Mleczki i spotkanie wokół książki Marii Czubaszek.

16 lutego 2012 godzina 19.00
owcy jakich z pewnością nie znacie.
Już 16 lutego udowodnią, że oprócz talentu do rozśmieszania ludzi mają także niebywały talent do tworzenia szalonych melodii. Dajcie się zwariować!
owcy.B, owcy.Band
Piwnice TCK, Rynek 5
Bilety w cenie 20zł, bilety nienumerowane

17 lutego 2012 godzina 20:00
Sztandarowy towar eksportowy krakowskiej sceny kabaretowej. Członkowie kabaretów: PUK, Który, Ucho, Chwilowo Kaloryfer oraz Róbmy Swoje czyli Grupa AD HOC świeżo po zakończeniu ImproFestu przybywa do Tarnowa, by podbić serca tutejszych widzów!
Tego wieczoru zyskasz niepowtarzalną szansę zadecydowania, jakie postacie pojawią się w scenie, w jakim miejscu będzie toczyć się akcja i z jakimi problemami borykać się będą bohaterowie. IMPRAĆ!
Grupa AD HOC + gość specjalny: Maria Czubaszek
Kino Marzenie, ul. Stanisława Staszica 4,
Bilety w cenie 15zł, bilety numerowane

18 lutego 2012 godzina 17:00
Kulminacyjnym punktem PAKAdemii Kabaretu jest przegląd konkursowy. Do apelu wystąpi plejada artystów z całego kraju: Świerszczychrząszcz z Lublina, DNO z Dąbrowy Górniczej, Czesuaf z Poznania, Kacper Ruciński z Malborka, oraz Paweł Reszela z Ostrowa Wielkopolskiego. Cała Polska śmieje się razem z nimi, a teraz spotkają się na jednej scenie Kina Marzenie w Tarnowie. Lepiej już zacznijcie ćwiczyć brzuszki. No chyba, że lubicie mieć zakwasy od śmiechu.
Kino Marzenie, ul. Stanisława Staszica 4,
Bilety w cenie 25zł, bilety numerowane

18 lutego 2012 godzina 21:00 Neo-Nówka. Ich chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To kabaret, który ani na chwilę nie zwalnia! Swoim najnowszym programem The Sejm grupa w wielkim stylu udowadnia, że to stara dobra Neo-Nówka, jarząca się jeszcze jaśniejszym światłem!
Kino Marzenie, ul. Stanisława Staszica 4
Bilety w cenie 45zł, bilety numerowane

Bilety do nabycia na www.biletynakabarety.pl.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio