Studio Kabaretu: STAND UP Bez Cenzury!

30.03.2012 11:50
Studio Kabaretu: STAND UP Bez Cenzury!
18 kwietnia 2012 roku o godzinie 20.00 w krakowskim Klubie Studio (ul. Budryka 4) w ramach kabaretowego cyklu Studio Kabaretu zobaczymy Stand Up Bez Cenzury. Jest to wspólny projekt Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego. Od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up!

Abelard Giza – człowiek zdolny. Wszystko, co robi jest po prostu świetne: kabaret Limo, w którym jest liderem, czy też zrealizowane filmy, z których każdy staje się hitem na youtube.com. Swoje nieprzeciętne umiejętności prezentuje również w stand-upie.

Katarzyna Piasecka – kobieta po trzydziestce, której ulubionym tematem stali się faceci. Z urokiem wytyka mężczyznom na przykład kulki ze skarpet porozrzucane po mieszkaniu. Jest obserwatorką życia codziennego. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej.

Kacper Ruciński – młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. W 2009 i 2010 roku zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym.

Bilety:
15 PLN (ulgowe), 20 PLN (zwykłe)
Bilety na koncert są dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl oraz na portalach: www.biletynakabarety.pl i kabaretowebilety.pl. Bilety kolekcjonerskie będzie można nabyć w kasach klubów Studio, Gwarek i Filutek.
Więcej informacji o występie stronie internetowej www.klubstudio.pl.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 810 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio