28. PAKA KONCERT GALOWY KABARETON PONADWOJEWÓDZKI!

30.03.2012 12:49
28. PAKA KONCERT GALOWY KABARETON PONADWOJEWÓDZKI!
Finał 28. PAKI, czyli Koncert Galowy odbędzie się już po raz drugi w Kijów Centrum. Tegoroczny Przegląd ma tytuł Kabaretowa Mapa Polski, zatem właśnie 29 kwietnia o godz. 18.30 zakończymy tę szczególną podróż.
W kabaretonie wystąpią najciekawsi artyści w naszym kraju. Ci, których znamy i podziwiamy, a także Ci, którzy rozpoczynają swoją karierę - laureaci 28. PAKI.
Koncert został wyreżyserowany przez Kabaret Hrabi, którego liderzy Dariusz Kamys (reżyser i pomysłodawca kultowego serialu Spadkobiercy) i Joanna Kołaczkowska, dawniej członkowie kabaretu Potem, są gwarancją najwyższej jakości. Oprócz nich na scenie zobaczymy Ireneusza Krosnego, artystę, który z ruchu zrobił specyficzny walor satyryczny, dwa znakomite kabarety: Limo z Gdańska i Jurki z Zielonej Góry oraz dziennikarza radiowej trójki i jednocześnie satyryka Artura Andrusa.
Gwarantujemy zatem wszystko, co najlepsze: znakomite teksty, świetną grę sceniczną, żarty najwyższych lotów, zaskakujące pointy, czyli wszystko to, czego oczekujemy od dobrego kabaretu. Czy może być milszy sposób na spędzenie niedzielnego wieczoru?

Bilety w cenie 120zł, 90zł, 70zł do kupienia na: www.paka.pl, www.biletynakabarety.pl oraz od 5 kwietnia w Kijów Centrum. Uwaga! Rezerwacja miejsc zakupionych na stronie www.paka.pl: w związku, że miejsca są numerowane, a nasz system nie umożliwia samodzielnej rezerwacji miejsc, rezerwacja miejsc odbywa się automatycznie na zasadzie kolejności zakupu biletów.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio