Nowe KTH! Zmieniamy się dla Was!

13.01.2009 21:08
Nowe KTH! Zmieniamy się dla Was!
Trwało to długo. Okupione było wieloma godzinami dyskusji. Ostatecznie udało się - przebudowalimy KTH! Otwieramy się dla Was! Od dzi możecie aktywnie współtworzyć ten portal! Mamy nadzieję, że nowa wizja KTH przypadnie Wam do gustu.

Nowoci:
+ Inkubator:
Podstrona stworzona dla tych, którzy chc aktywnie włczyć się do współtworzenia portalu. Z Wasz pomoc na stronie pojawi się dużo więcej nowych skeczy! Pomożecie? :)

+ Nowa Lista NOS:
Możecie dokładnie sprawdzić co jest na topie! Już nie 11 pierwszych miejsc lecz cała pierwsza 100-tka jest do Waszego wgldu!

+ Nowa lista kabaretów:
Tak, my też przyzwyczailimy się do rozwijanej listy skeczy, lecz miała ona sporo wad. Przede wszystkim nie działała na wszystkich przegldarkach. A poza tym ciężko w niej było odszukać skecz, którego tytułu kto nie pamiętał. Z pomoc przychodz "miniaturki"! A dla zwolenników listy mamy opcję "lista", która kształtem przypomina dawne menu.

+ Skecz dnia:
Zupełna nowoć! Głosujc na wybrany skecz możecie zdecydować co będzie w danym dniu najczęciej ogldanym skeczem! Możecie oddać jeden głos na godzinę więc prosimy zastanowić się nad wyborem... :)
O północy wyniki s zerowane i cała zabawa zaczyna się od pocztku!

+ Opcja ogldania skeczy na dużym ekranie:
Odblokowalimy opcję ogldania skeczy na dużym ekranie! Od dzi możecie powiększyć filmik tak by cieszyć się skeczem na całym obszarze monitora!

Czekamy na wszelkie propozycje, sugestie i opinie dotyczce zmian! Dodaj komentarz: NOWE KTH !!

PS. Z góry przepraszamy za ewentualne błędy, które mogły umknć naszej uwadze.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 768 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio