Marcin Wojciech - STAND-UP Jak piją Polacy 2

mzw
Dodano: 2020-03-27
plusświetne
minussłabe
minusdo ulubionych [?]Wybranie tej opcji spowoduje dodanie skeczu do grupy Twoich ulubionych skeczów, dostępnych w Twoim profilu.
minusZgłoś niedziałający skecz
2294 wyświetleń (szczegóły)
plus0|minus0
Fajne?
Opis:
✪ Subskrybuj kanał http://youtube.com/user/marcinwojciec... narodoweodkazanie standup marcinzbigniewwojciech Po opublikowaniu pierwszego filmiku ,,Jak piją Polacy dostałem kilka prywatnych wiadomości od osób, które dotknął problem choroby alkoholowej w rodzinie i że obejrzenie go . Mam nadzieję, że ten filmik nie będzie potraktowany jako żarty z choroby alkoholowej, ale jako pewien rodzaj terapii oraz próba rozładowania emocjii oraz nabrania dystansu do tej poważnej sprawy. Szczerze to bycie artystą nie sprzyja abscynencji. Solidaryzuje się z wszystkimi soobami, które dotknął ten problem. Moim zdaniem jest duży problem w Polsce z traktowaniem choroby alkoholowej, bo mamy taką kulturę, bo wszyscy piją i większość osób nawet nie wdzi tego problemu i często jest już za późno. Może wydawać Wam się to dziwne ale, moim zdaniem duże szkody powodują ogólno dostępne małpki, których odobno w Poslce sprzedaj się w ilości 2 mln dziennie (podobno nie zanalzłem statystyk oficjalnych na temat spożycia alkoholu w Polsce). Cały tekst stand-up:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Podobne skecze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Lista NOSNotowanie 891 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio