Reklama

Festiwale kabaretowe - Kabareton Opole 2024

młody
Dodano: 2024-06-02
plusświetne
minussłabe
minusdo ulubionych [?]Wybranie tej opcji spowoduje dodanie skeczu do grupy Twoich ulubionych skeczów, dostępnych w Twoim profilu.
minusZgłoś niedziałający skecz
1924 wyświetleń (szczegóły)
plus0|minus0
Fajne?
Opis:
obacz pełne nagranie tego niesamowitego wydarzenia i przeżyj to jeszcze raz! 🎥 "Kabareton Opole 2024 - Jak dzieci" odbył się 1 czerwca 2024 roku, w Dzień Dziecka, podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. To był wieczór pełen śmiechu, radości i genialnych występów, który na długo zapadnie w pamięć! Na scenie Amfiteatru Opolskiego pojawili się uwielbiani artyści: Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret K2, a także Jerzy Kryszak i Zbigniew Zamachowski. Muzyczny humor zapewniła Grupa MoCarta, a Zenon Laskowik dodał swojego niezapomnianego klimatu. Nie zabrakło śmiechu i mnóstwa pozytywnej energii. Dziękujemy, że byliście z nami na żywo i przed telewizorami!
Poprzedni:
Następny:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Podobne skecze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio