Szybcy i śmieszni - Paranienormalni w tv!

14.05.2013 13:57
Szybcy i śmieszni - Paranienormalni w tv!
"Szybcy i śmieszni" to podsumowanie kilku ostatnich lat pracy scenicznej Paranienormalnych. Doświadczenie zbierane na setkach małych i dużych scen w całej Polsce, inspirujące spotkania z publicznością i ciągła pasja sprawiły, że program ten zaskoczy i rozbawi każdego. Przyszedł czas, aby podzielić się nim także z telewidzami. Już 19 maja w niedzielę o 20:00 i 21:00 w Polsacie!
Paranienormalni wprowadzają szereg zupełnie nowych, kultowych postaci: boksera z zanikami pamięci, kulturalnego rabusia, psychologa sportowego, ale i znaną już doskonale Mariolkę w nietypowym dla niej anturażu. Do nagrania programu Paranienormalni przygotowywali się w morderczych warunkach - treningi w Górach Skalistych i na pustyni Gobi, godziny medytacji z Mnichami z Shaolin, a przede wszystkim całe tygodnie prób i błędów, których efekty możecie ocenić już 19 maja w Polsacie. Paranienormalni sprawdzą, jakimi prawami rządzi się telewizja, jak powstają kultowe programy śniadaniowe. Ponadto odważnie odwracają rzeczywistość do góry nogami: człowiek, który jest koniem odwiedza lekarza, złodziej jest najbardziej uprzejmym człowiekiem na świecie, a słynny kucharz wchodzi przeciętnym Kowalskim do kuchni i przygotowuje wytrawne danie z bułki pszennej. Niemożliwe? A jednak!


Zwiastun: Paranienormalni "Szybcy i śmieszni"

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio