Paka w Rybniku!- KONKURS!

13.02.2009 13:38
Paka w Rybniku!- KONKURS!
Już w poniedziałek - 16 lutego w Klubie Energetyka odbęd się regionalne eliminacje do najbardziej znanego festiwalu kabaretowego w kraju, jakim jest krakowska PAKA. Festiwal, który wykreował takie kabaretowe gwiazdy jak Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Mumio, Ireneusz Krosny i wiele innych, w tym rybnicki Kabaret Młodych Panów, odbędzie się w tym roku po raz 25!

Organizatorzy PAKI powierzyli Fundacji Elektrowni Rybnik i Kabaretowi Młodych Panów zorganizowanie po raz drugi eliminacji regionalnych. Pierwsze takie eliminacje miały miejsce 12 lat temu, kiedy w Sali teatralnej Klubu Energetyka debiut miał nikomu nieznany wtedy kabaret Noł Nejm. Czy w tym roku, który z rybnickich kabaretów udanie zadebiutuje na pakowskich eliminacjach, tak jak miało to miejsce 5 lat temu, w przypadku Kabaretu Młodych Panów? Zobaczymy już 16 lutego o godzinie 18.00. Za jedyne 10 zł będziemy mieli możliwoć obejrzenia 9 kabaretów z południowej Polski. Imprezę poprowadz członkowie Kabaretu Młodych Panów( wywiad z nimi obejrzeć możecie tutaj!), którzy zapowiadaj wiele atrakcji - premierowe skecze i programy, dla publicznoci konkursy z nagrodami!

My również będziemy tam z kamer i mikrofonem, aby czujnie wygldać nowych kabaretowych gwiazd. Jeżeli chcecie być na tej imprezie razem z nami, wecie udział w KONKURSIE!

Dwa podwójne zaproszenia zostan rozlosowane sporód tych, którzy wymieni wszystkich laureatów ubiegłorocznej 24-tej PAKI! Na odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i miastem prosimy nadsyłać na adres: konkurs@tworzymyhistorie.pl
Wyniki podamy w niedzielę wieczorem. O udział w konkursie prosimy tych, którzy s pewni, że będ w stanie pojawić się w Rybniku 16 lutego o 18.00!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio