Dzień Kobiet!

08.03.2009 00:38
Dzień Kobiet!
Nasze drogie Internautki i kabaretowe Fanki! W tym wyjtkowym dniu szczególne życzenia postanowili Wam złożyć sami kabareciarze!Komentarze i większe okno: Życzenia na Dzień Kobiet!


My również zdajemy sobie sprawę z tego, że bycie Kobiet to nie jest takie hop-siup, to nie jest nawet hip-hop, ani tym bardziej hula-hop!
Kobiety musz znosić mężczyzn, którzy staraj się być romantyczni, musz użerać się z pantoflarzami oraz wiecić oczami za narzeczonych, podczas pierwszego obiadu u rodziców. W zwizku z tym, życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze, wielu romantycznych kolacji, ciekawych i owocnych spotkań i wieczornych serenad pod oknem. Życzymy Wam także, aby mężczyni kochali Was pomimo tych nielicznych wad. I choć mężczyni nie zawsze Was doceniaj, bywaj słabsi i strachliwi, to i tak cały ich wiat kręci się wokół Was i s gotowi zrobić dla Was wszystko. Kochane, życzymy Wam także równouprawnienia i mężczyzn, którzy doceni Wasz wartoć i nie będ wracać do domu w rodku nocy oraz..., abycie miały okazję zobaczyć więcej!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio