KONKURS: Kabaretour!

20.12.2013 11:51
KONKURS: Kabaretour!
Kabaretour to połączenie wycieczki i kabaretu. Karnawałowy szlak zabaw Krakusów, zakropiony humorem, okraszony niespodziankami. Można udać się na podbój miejsc, które już nie istnieją, spotkać wielu wyśmienitych gości. Duet złożony z przewodniczki i kabareciarza zabierze Was w świat dawnego kabaretu, dosłownie i w przenośni już 2 i 3 stycznia 2014. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj i tutaj.

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na Kabaretour (jedno na każdy dzień). Zasady konkursu są proste.

Jeśli chcesz wygrać pojedyncze zaproszenie na Kabaretour (2.01.2014), wyślij hasło Kabaretour I oraz swoje imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl

Jeśli chcesz wygrać pojedyncze zaproszenie na Kabaretour (3.01.2014), wyślij hasło Kabaretour II oraz swoje imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl

Na wszystkie zgłoszenia czekamy do wtorku, 31 grudnia do godziny 12:00. Zwycięzców wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio