Hejka, przed Wami wywiad ze słynnym MARIUSHEM :-)

04.05.2014 19:49
Hejka, przed Wami wywiad ze słynnym MARIUSHEM :-)
PAKA to bardzo ciekawy przegląd, nigdy nie wiadomo, kogo można na nim spotkać, a spotkać można naprawdę ciekawe osoby ze świata kabaretowego. Na 30 PACE nasza redakcja porozmawiała z MARIUSHEM, gwiazdą muzyki disco polo. Podczas krótkiego wywiadu muzyk opowiedział nam o swoim kapeluszu (i jego braku), Ciechanowie, planach i marzeniach oraz o projekcie nagrania płyty. Przypominamy, że MARIUSH chce nagrać płytę i każdy, absolutnie każdy może zostać jego producentem. Zobaczcie rozmowę i improwizowaną piosenkę MARIUSHA z prośbą o wsparcie.Więcej informacji o projekcie nagrania płyty możecie odnaleźć też tutaj.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio