Kabaretowa Noc Listopadowa 2015!

Kabaretowa Noc Listopadowa 2015!
14.11.2015 21:10
Za nami kolejna Listopadowa Noc Kabaretowa. Jak było w tym roku? Naprawdę nieźle. Zaproszeni kabareciarze zaprezentowali w większości nowe skecze, a całość spięto motywem popularnych ostatnio maratonów biegowych.
Z roku na rok jest nieco mniej patetycznie, brakuje skeczów patriotycznych i nawiązania do święta niepodległości... ale to w zasadzie nasz jedyny zarzut.
Na scenie świetnie zaprezentowali się Moralni. Zabawny skecz o emigracji w wykonaniu Roberta Górskiego i Przemysława Borkowskiego rozbawił publiczność prostymi, lecz z ciekawym przekazem, żartami. Do tego skecz z posiedzenia rządu Kopacz i Tuska. Moralni na duży plus!
Spodobał nam się także występ Kabaretu Skeczów Męczących. Ekipa z Kielc zaprezentowała jeden skecz oraz kilka scenek o antybiegaczach. Oczywiście, na scenie brylował Jarek Sadza, który wcielał się w kilka różnych postaci.
Ani Mru-Mru postanowiło uczyć obcokrajowców języka polskiego! Jak wyszło? Znakomicie! "Sikamy" na kolejne odcinki! :)
Na trochę więcej liczyliśmy oglądając kabaret Smile. Chłopaki z Lublina są w dobrej formie, wzięli na warsztat fajny motyw, ale sam skecz na "4+".
Jerzy Kryszak jak zawsze politycznie. O prezydencie, marszu, kotylionach i emigrantach. Świetny występ!
Kabaret Czesuaf wpisał się w motyw przewodni tegorocznej nocy kabaretowej i zaprezentował skecz o maratończyku, kabaret Ciach sparodiował prgramy typu "Uwaga", "Pod napięciem" itp., a grupa MoCarta odegrała teart cieni.
Na scenie wystąpili także Kabaret Chyba i Kabaret Na Koniec Świata. Ci pierwsi zabrali widzów na szkolenie z męskości, by nauczyć się skutecznego podrywu. A drudzy zaperezentowali parodię teleturnieju 1 z 10.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio