10 najlepszych skeczów roku 2016!

10 najlepszych skeczów roku 2016!
04.01.2017 18:41
Czas podsumować miniony rok. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10-ciu najpopularniejszych skeczów roku 2016!
Z ciekawostek warto wspomnieć o tym, że: - w TOP10 jest aż 5 skeczów, w których występuje Kabaretu Skeczów Męczących - 3 skecze, w których występuje Kabaret Moralnego Niepokoju - 2 skecze Neo-Nówki - i tylko jeden Kabaretu Ani Mru-Mru - a w czołówce ewidentnie brakuje skeczów Kabaretu Młodych Panów - ...który w ubiegłym roku w TOP10 zajął aż 3 pozycje
Lista TOP10 najczęściej oglądanych skeczów roku 2016:
MIEJSCE 10: Kabaret Moralnego Niepokoju - Jerzyk
Pozycja 10. to kultowy już skecz Moralnych o piciu wódki. Wysoką oglądalność odnotowaliśmy zwłaszcza w sylwestrową noc. Przypadek? Nie sądzimy... :)
MIEJSCE 9: Kabaret Skeczów Męczących & Kabaret Nowaki & Formacja Chatelet & Katarzyna Pakosińska - Wspólna kolacja
A tutaj mała niespodzianka. Za sprawą wysokiej oglądalności w grudniu na 9. pozycji uplasował się ten łączony skecz, podrasowany wokalem Piaska.
MIEJSCE 8: Kabaret Moralnego Niepokoju - Odrabianie lekcji
Tam Barcelona gra półfinał, a tu? A tu Kabaret Moralnego Niepokoju skeczem o odrabianiu lekcji zajmuje 8. miejsce! Prawdę mówiąc spodziewaliśmy się, że ostatecznie ten skecz zajmie nieco wyższą pozycję, ale i ta nie powinna martwić. Skecz wyśmienity!
MIEJSCE 7: Kabaret Neo-Nówka - Ksiądz
Kolejne miejsce przypadło Neo-Nówce! Na swoje 15-lecie kabareciarze przygotowali nową odsłonę perypetii kultowego księdza i kościelnego. Pozycja OBOWIĄZKOWA! :)
MIEJSCE 6: Kabaret Neo-Nówka - Teleexpress (Bez cenzury)
Drugi skecz Neo-Nówki na liście. Tym razem w tematyce politycznej. I choć jest to odświeżona wersja dość starego już skeczu, to jednak nie straciła na aktualności. A do tego wykonali ją z niezwykłą ekspresją! :) Uwaga - skecz bez cenzury!
MIEJSCE 5: Kabaret Skeczów Męczących - Psychiatryk - Pan Adamczyk po wyborach
Na 5. miejscu kolejny skecz polityczny. Pan Adamczyk postanowił skomentować wyniki wyborów prezydenckich. Temat był na tyle gorący, że wyśrubował oglądalność na tak wysoką pozycję.
MIEJSCE 4: Kabaret Skeczów Męczących - Chrzciny
Tę pozycję znają chyba wszyscy. Któż nie widział skeczu o chrzcinach bez alkoholu? :) Skecz z roku 2015, ale w 2016 zupełnie nie stracił na popularności.
MIEJSCE 3: Kabaret Skeczów Męczących - Potop - reaktywacja
Na najniższym stopniu podium roku 2016 uplasował się skecz "Potop - reaktywacja". Znakomita propozycja KSMów, z kolejną charakterystyczną rolą Jarka Sadzy.
MIEJSCE 2: Kabaret Ani Mru-Mru & Kabaret Moralnego Niepokoju & Kabaret Jurki & Kabaret Na Koniec Świata - Gwiezdne Wojny wg PiS
Miejsce 2. to niesamowita parodia Gwiezdnych Wojen osadzona w realiach polskiej polityki! Na scenie m.in. Moralni, Ani Mru-Mru, Jurki. Skecz zadebiutował 4-go stycznia i w pierwszych miesiącach roku nie miał sobie równych. Zabawny, zakończony zaskakującą pointą. Zasłużone miejsce na podium.
MIEJSCE 1: Kabaret Skeczów Męczących - Złoty pociąg i pampasowiec
No i wreszcie mamy lidera! Ale czy mamy jakiekolwiek zaskoczenie? :) Raczej nie. Kabaret Skeczów Męczących tym skeczem po prostu "pozamiatał". Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby czym jest PAMPASOWIEC. A tego typu wiedzę jeszcze rok temu posiadali tylko nieliczni biolodzy. ;) Dość powiedzieć, że jego oglądalność w minionym roku była 10-krotnie wyższa od skeczu na pozycji 10. Gratulacje. Na takie skecze czekamy każdego roku!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 812 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio