NOS: Smile i Neo-Nówka w walce o lidera!

NOS: Smile i Neo-Nówka w walce o lidera!
29.11.2018 21:59
Za nami kolejne notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów. Tym razem w pierwszej dziesiątce mamy aż 4 nowości! Trzy z nich pochodzą z wyemitowanego w niedzielę programu "Kazik sam w domu" Kabaretu Neo-Nówka.
O pozycję lidera walczyły głównie dwa skecze. Pierwszy - broniący pozycji Kabaret SMILE ze skeczem "Granica Polsko-Śląska"! Drugi to "Wigilia w Polsce" oczami Neo-Nówki! I... tym razem Smile obroniło swoją pozycję. Neo-Nówka musi zadowolić się drugim miejscem.
Wśród nowości na liście mamy jeszcze dwa skecze Neo-Nówki i skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Poniższe skecze zajęły odpowiednio miejsca 4., 7. i 10.!
Warto odnotować awans piosenki Kabaretu Czesuaf z tegorocznego Ryjka - "Bo to był buc":
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS - najnowsze notowanie

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio