TOP5 piosenek kabaretowych roku 2018

TOP5 piosenek kabaretowych roku 2018
29.12.2018 23:51
Czas na podsumowanie piosenek kabaretowych! Może i to nieco mniej popularna forma kabaretowa, ale z pewnością trudniejsza w wykonaniu, a zwłaszcza w rozśmieszeniu publiczności. Część kabaretów omija tę formę szerokim łukiem. A część wręcz przeciwnie. Zobaczmy, którzy kabareciarze trafili w Wasze gusta w tym roku!
Oto 5 najczęściej oglądanych piosenek kabaretowych 2018 roku:
MIEJSCE 5: Kabaret Czesuaf - Ferie w Zakopanem
Sparodiować piosenkę, która sama w sobie jest parodią? Nie taka prosta sprawa. A jednak Kabaret Czesuaf spróbował... i nie żałuje. Parodia piosenki "Miłość w Zakopanem" Sławomira spodobała się Wam tak bardzo, że ostatecznie ten hit wskoczył na 5. miejsce wśród piosenek kabaretowych roku 2018!
MIEJSCE 4: Kabaret Chyba - Weź mnie przyjmij
Aż dziwne, że żaden z kabaretów nie wziął wcześniej takiego hitu "na warsztat". Na szczęście Kabaret Chyba podjął rękawice i sparodiował jeden z większych hitów tego roku czyli piosenkę "Weź nie pytaj" Pawła Domagały! Z jakim skutkiem? Znakomitym! Dało im to 4. miejsce na liście najpopularniejszych piosenek kabaretowych roku!
MIEJSCE 3: Kabaret Neo-Nówka - Nie pójdę do nieba
Pamiętacie czasy, gdy Neo-Nówka nie śpiewała? Było to zanim dołączył do nich Radek Bielecki. Całe szczęście, że te czasy dawno minęły, bo Neo-Nówka z rozśpiewanym Radkiem umie w piosenki! :) Choć za tę piosenkę chyba nie pójdą do nieba... ;)
MIEJSCE 2: Kabaret Młodych Panów - Królowie życia
To w zasadzie piosekna wpleciona w cały skecz. Nie mniej stanowi główny punkt "programu", więc uznaliśmy, że należy cały występ zaliczyć do klasyfikacji piosenek. A skoro tak, to osiągnięty wynik sprawił, że Młodzi Panowie wskakują na 2-gie miejsce klasyfikacji! Niczym królowie... kabaretu! :)
MIEJSCE 1: Igor Kwiatkowski - Pier*ol się
I absolutny HIT! Ta piosenka kabaretowa nie tylko zwyciężyła w tej klasyfikacji, ale także zajęła 4-te miejsce w ogólnej klasyfikacji najpopularniejszych skeczów roku! Opisując ją w artykule "10 najlepszych skeczów roku 2018" napisaliśmy tak:
początek cytatu
Jak debiutować, to z przytupem! Do serca wziął sobie tę sentencję Igor. I zaskoczył wszystkich podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej taką oto piosenką... :)
koniec cytatu

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio