Kabaret Skeczów Męczących poprowadził Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie

Kabaret Skeczów Męczących poprowadził Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie
26.05.2019 01:30
Sobotni Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie poprowadził Kabaret Skeczów Męczących. Nie zabrakło więc okazji do pokazania kilku skeczów i filmików.
Na scenie pojawił się Jarek Sadza jako sopocki taksówkarz, który zdradził kulisy wożenia gwiazd festiwalu. I trzeba przyznać - był delikatny niczym szczotka druciana. Oberwało się Sławomirowi, nie lepiej mieli Bajor i Turnau, a na końcu cięgi zebrał Szpak:
początek cytatu
- Jakies fajne laski?
- Z takich fajniejszych to Szpaka wiozłem
koniec cytatu
Kabaret Skeczów Męczących wypunktował też telewizję Polsat za masę reklam. I uzupełnił ramówkę swoimi niezwykłymi reklamami, które zaprezentował widzom.
I na koniec mała perełka - piosenka "Shallow". A dokładniej parodia piosenki Lady Gagi i Bradley'a Cooper'a. Oczywiście w wykonaniu Kabaretu Skeczów Męczących! :)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 900 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio