Igor zaśpiewał z Budką Suflera!

Igor zaśpiewał z Budką Suflera!
06.10.2019 17:56
Igor Kwiatkowski, czyli "Pan Mariolka", który po opuszczeniu Paranienormalnych próbuje swoich sił na scenie solo, był ponownie gościem w programie Kuby Wojewódzkiego.
Wśród poruszanych tematów często przewijał się problem komunikacji kobieta-mężczyzna. Igor w swoim stylu opowiedział o różnicach, które dostrzega między płciami:
A na koniec, ponieważ zupełnym przypadkiem ;) gośćmi programu byli także muzycy Budki Suflera, Igor wykonał swój najlepszy numer czyli sparodiował Krzysztofa Cugowskiego śpiewając "Takie tango". Zobaczcie jak mu wyszło:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 896 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio