PAKA 2020 odwołana!

PAKA 2020 odwołana!
12.05.2020 16:05
Niestety, przedłużająca się epidemia sprawiła, że nastąpiło to, co nastąpić musiało. PAKA 2020 nie odbędzie się w wyznaczonym terminie w sposób, do jakiego przywykliśmy w "normalnych" czasach.
Oto oświadczenie Stowarzyszenia PAKA:
początek cytatu
(...)
W związku z obecną sytuacją w Polsce jesteśmy zmuszeni zmienić formułę 36. Krakowskiego Przeglądu Kabaretów PAKA. Ze względu na panujące obostrzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19 nie jesteśmy w stanie przeprowadzić naszego Festiwalu w pierwotnie zaplanowanym kształcie. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich – musimy zawiesić zaplanowane koncerty do odwołania. Poniżej znajdziecie instrukcję zwrotu zakupionych już biletów.

Długo zwlekaliśmy z tą decyzją, mając nadzieję na bardziej optymistyczny rozwój wydarzeń. Nie oznacza to jednak , że tylko czekamy! Wręcz przeciwnie, mamy ręce pełne roboty i głowy pełne pomysłów! 😉 Zaplanowaliśmy już alternatywne rozwiązanie na ten niezaplanowany stan. Konkurs, który już na etapie eliminacji przeprowadziliśmy online, chcemy doprowadzić do końca! Szykujemy również dla Was liczne niespodzianki!
(...)
koniec cytatu
Całe oświadczenie tutaj:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 741 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio