Bezlitosny net dla Paranienormalnych

Bezlitosny net dla Paranienormalnych
04.09.2020 21:55
Paranienormalni próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nowy skład, nowy pomysł na skecze. Są z pewnością prostsze rzeczy niż ta, z którą przyszło im się mierzyć. Bo jak tu zastąpić tak wyrazistą postać jak Igor Kwiatkowski, który był jedną z dwóch twarzy kabaretu?
Niestety, efekt - póki co - najlepszy nie jest. Choć internet ma to do siebie, że ludzie częściej komentują coś, co im się nie podoba, niż chwalą coś fajnego, to w tym przypadku skala negatywnych komentarzy jest ogromna.
Pytanie czy rozsądnym było kontynuowanie działalności kabaretowej pozostawiając nazwę "Paranienormalni", która tak mocno kojarzyła się z duetem Igor - Robert? Może rozsądniejszym byłoby rozpoczęcie nowego projektu, tak by uniknąć tekstów, że "bez Igora to już nie to samo"?
Na szczęście są też pozytywy. Sporo osób docenia warsztat aktorski Michała Paszczyka:
Skecz, który wywołał taką falę komentarzy możecie zobaczyć tutaj:

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio